WHooooeH, we hebben weer een week volgemaakt! Heerlijk weer, overal chocolade konijnen te koop en met zonder jas naar buiten.
Mijn DIY die ontzettend goed gelukt is ♥ En ook op mijn blog kreeg ik veel lieve reacties ♥ Mijn vriend en ik waren naar vrienden gegaan om gezellig samen te eten. We kregen de meest heerlijke gerechten voorgeschoteld ♥ Airhockey spelen in Zandvoort en 2 keer dik verliezen (want airhockey is leuk!) ♥ Power Rangers in de bios, jeugd sentiment! ♥ In de kringloopwinkel een voetenbankje vinden dat perfect is om te pimpen (is dat nog een woord tegenwoordig? gebruiken we nu niet allemaal hacken?) Perfect voor een DIY post in ieder geval ♥ In een andere kringloop een prachtig mooi schelpvormig bakje vinden. Die ga ik mooi goud sprayen ♥ Vol zitten met ideeën, ik word er vrolijk van als ik wat leuks kan maken of doen ♥
Dit weekend ga ik (weer, yaaay voor cinema passes) naar de bios, mijn voetenbankje afmaken en de verjaardag van m’n zusje vieren. Heb er zin in!
Cheers C:
2 Reacties
Oooh, fijne dingen allemaal <3. Goede kringloopvondsten zijn zo leuk! En helemaal tof om er dan ook nog eens een DIY projectje van te maken. Yay! Fijn weekend!
jaaa, ik word altijd happy van goede kringloopvondsten!
Jij ook fijn weekend 😀