Bijna elke week ga breng ik een bezoekje aan de kringloopwinkel. Niet alleen zitten er hier ontzettend veel, ik vind het ook leuk om aparte items te hebben in mijn interieur, die je niet overal ziet. Zo heb ik recentelijk een ontzettend gaaf nachtkastje gekocht en opgeknapt, maar ook mijn barcart heb bij de kringloop vandaan. Het leek me leuk om de winkels die ik graag bezoek uit te lichten en een review te schrijven, zodat je weet wat je er kan verwachten.
Mijn vriend en ik waren afgelopen zaterdag naar de kringloop in Egmond aan den Hoef. Ik was nog niet eerder in deze kringloopwinkel geweest, dus het was ff zoeken. Maar dat was het zeker waard, dit is echt een ontzettend leuke winkel met mooie spullen.
De winkel heeft 2 verdiepingen, meubels en kleingoed beneden en spelletjes en kleding boven. De presentatie van de spullen is echt fantastisch. Hier is echt over nagedacht en maakt je hebberig. Ik ben op een budget en wilde vooral even kijken, maar anders had ik zeker een aantal items meegenomen.





De sfeer in de winkel is heel fijn en het was er goed bezocht. De spullen zijn van goede kwaliteit en er was een heel ruim aanbod. Mooie meubels en ruim opgezet, ik hoefde nergens over spullen heen te stappen.
Wel vond ik de kringloop aan de prijzige kant. Ik zag een plantenpot van € 3,00 die ik voor € 0,50 had gekocht in een andere kringloop. Ook zag ik een ontzettend mooie lamp, een ranke houten voet met een mooie witte kap voor € 50,00. Die had ik gekocht als ie € 20,00 was.

Praktische info
De winkel is gelegen op een industrie terrein en goed bereikbaar. (Wij hadden wat problemen om de winkel te bereiken met de auto, maar dat kwam meer omdat ik dacht dat mijn Garmin me een éénrichtingsverkeer laan in wilde sturen, maar ik keek met mijn neus).
Website: kringlooptol.nl
Adres: Lamoraalweg 53B, 1934 CC Egmond aan den Hoef
Mijn rating: ????
Ik ga zeker terug!
Houd jij ook van kringloop bezoeken? En wat is je favo winkel? Let me know!
2 Reacties
Leuk artikel!
thanks C: